Zadání objednávky

Ano, samozřejmě, stačí zavolat na telefonní číslo 00420 775 30 20 30

Můžete zaplatit platbou online, bankovním převodem, na dobírku nebo příjmanými benefity.

Datum si vyberete až na základě rezervace Vašeho zážitku. Podmínkou je, že se tak může stát pouze v průběhu platnosti dárkového poukazu, nejpozději však 2 měsíce před ukončením platnosti poukazu. Lokalita je většinou daná zážitkem, tudíž si ji volíte již při koupi zážitku.

Ano, můžete nás kontaktovat a my Vám sdělíme, zda je v předpokládaném termínu možná rezervace, avšak nemůžeme Vám garantovat, že bude stále možná i po zakoupení voucheru.

Ano, na dárkových poukazech není uvedeno jméno, může ho vybrat kdokoliv koho vyberete, avšak je nutné aby jste nám oznámili jeho jméno při rezervaci zážitku.

 • Nerychleji Vám doručíme dárkový poukaz v elektronické podobě e-mailem.
 • Druhou možností je doručení poštou v obálce.
 • Třetí možností je zaslání dárkového poukazu v luxusní dárkové krabice, která navíc obsahuje fotorámeček, kde si následně po prožití zážitku umístíte fotku se svým zážitkem 🙂
 • Dárkové poukazy zasíláme jakmile obdržíme platbu.

Ano, můžete. V tomto případě nás prosím kontaktujte co nejdříve po objednání, abychom mohli za Vás prověřit požadované změny. Uděláme vše proto, abychom Vám vyhověli, nezaručujeme Vám však, že bude změna možná.

Nejprve navštivte naše webové stránky www.svetradovanek.cz a pečlivě prostudujte naše obchodní podmínky. Zážitek můžete rezervovat přímo přes naše webové stránky, anebo se na nás můžete obrátit telefonicky na telefonním čísle 00420 775 30 20 30. Po nahlášení údajů potřebných k rezervaci Vašeho zážitku zkontrolujeme dostupnost v požadovaném termínu. Jakmile obdržíme potvrzení ze strany dodavatele vyrozumíme Vás e-mailem nebo telefonicky.

Ano je to možné, ale pouze v daném termínu dle všeobecných obchodních podmínek. O změnu můžete požádat nejpozději 7 dní před datem uskutečnění již zarezervovaného zážitku.

Platnost dárkového poukazu je uvedena na Vašem dárkovém poukazu, obvykle se jedná o 12 měsíců, u vybraných zážitků však může být kratší.

Ano, samozřejmě. Dárkový poukaz Vám prodloužíme dle všeobecných obchodních podmínek.

Ano, Váš dárkový poukaz můžete vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky v nižší nebo stejné hodnotě. V případě, že si vyberete zážitek dražší, můžete jej doplatit. 

 • Elektronicky e-mailem, do Vaší e-mailové schránky Vám odešleme dárkový certifikát ve formátu PDF.
 • Poštou, dle Vašeho výběru Vám dárkový poukaz nebo dárkový balíček odešleme Českou Poštou.
 • Messengerem, při tomto výběru, který je omezen na území Prahy, Vám dárkový poukaz nebo dárkový balíček doručí Messenger a to do 3 hodin od zadání objednávky.
 • Dárkový poukaz v bude doručen v obálce.
 • Dárkový balíček s fotorámečkem bude odeslán v papírové obálce nebo krabičce.

Samozřejmě, stačí pouze v objednávce vyplnit adresu šťastlivce, kterému bude dárkový poukaz doručen a těšit se na překvapení.

Ano, naše vouchery rozesíláme po celém světě. Musíte však počítat s delší dobou dodání v závislosti na destinaci, od které se odvijí i individuální cena poštovného.

Jakmile zaevidujeme Vaši platbu na našem účtu, do 72 hodin budeme expedovat zásilku a v závislosti na dopravci dorazí obvykle do 48 hodin (v rámci České republiky).

VRÁCENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Ano, do 14ti dnů od zakoupení dárkového poukazu máte právo na vrácení peněz, a to bez udání důvodu.

POUŽITÍ VOUCHERU

Nejprve navštivte naše webové stránky www.svetradovanek.cz a pečlivě prostudujte naše obchodní podmínky. Zážitek můžete rezervovat přímo přes naše webové stránky, anebo se na nás můžete obrátit telefonicky na telefonním čísle 00420 775 30 20 30. Po nahlášení údajů potřebných k rezervaci Vašeho zážitku zkontrolujeme dostupnost v požadovaném termínu. Jakmile obdržíme potvrzení ze strany dodavatele, vyrozumíme Vás e-mailem nebo telefonicky.

Ano, abychom ověřili dostupnost zážitku v požadovaném termínu, doporuujeme rezervovat si rezervovat zážitek co nejdříve před zamýšleným termínem.

Dárkový poukaz musí být rezervován i vyčerpán v době platnosti. V případě, že nezvládáte vyčerpat dárkový poukaz v daném termínu, spojíme se s dodavatelem a prověříme možnost prodloužení platnosti poukazu na Váš zážitek o 6 měsíců. Toto prodloužení platnosti je zpoplatněno.

Ano, ale pouze v daném termínu dle všeobecných obchodních podmínek.

V případě zrušení zážitku ze strany dodavtele Vám bude nabídnut nový termín.

Ano, Váš dárkový poukaz můžete vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky v nižší nebo stejné hodnotě. V případě, že si vyberete zážitek dražší, můžete jej doplatil. 

Ano, na dárkových poukazech není uvedeno jméno, může ho vybrat kdokoliv koho vyberete, avšak je nutné aby jste nám oznámili jeho jméno při rezervaci zážitku.

VÝMĚNA

Ano, Váš zážitek můžete vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky v nižší nebo stejné hodnotě. V případě, že si vyberete zážitek dražší, můžete jej doplatil. 

Ano, Váš zážitek můžete vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky v nižší nebo stejné hodnotě. V případě, že si vyberete zážitek dražší, můžete jej doplatil. 

Ano můžete, velice rádi Vám prodloužíme platnost Vašeho dárkového poukazu o dalších 6 měsíců, avšak je nutné, abyste tak učinili ještě v platnosti dárkového poukazu. Administrativní poplatek za prodloužení platnosti dárkového poukazu je závislý na hodnotě poukazu. Zaplacení poplatku je podmínkou prodloužení platnosti dárkového poukazu.

Ano, v každém případě je nutné si rezervovat zážitek min. 2 měsíce před vypršením platnosti dárkového poukazu, aby se stihnul zarezervovat termín, a abyste si stihli zážitek užít.

DOSTUPNOST

Většina našich dárkových poukazů má platnost minimálně 12 měsíců, což znamená, že obdarovaný má 12 měsíců na výběr a prožití zážitku. Přesná platnost dárkového pouzkazu je vždy uvedena v detailu zážitku a následně v rekapitulaci objednávky.

Jestliže jste se stali šťastným vlastníkem dárkového poukazu, je třeba jej aktivovat a rezervovat si Váš zážitek. Rezervaci provedete prostřednictvím našich internetových stránek www.svetradovanek.cz .

Na počasí je závislých mnoho zážitků, pro jistotu tedy tuto informaci uvádíme vždy v popisu zážitku.

JAK TO FUNGUJE?

Nejprve si pozorně prohlédněte naše webové stránky a vyberte ten pravý dárek pro Vás. Jakmile máte vybráno, proveďte následující kroky:

 • klikněte na Koupit
 • vyplňte Vaše osobní/speciální požadavky
 • vyplňte Vaše doručovací a platební údaje
 • potvrďte objednávku a zaplaťte

 

Poté obdržíte:

 • potvrzení o zaplacení
 • veškeré informace potřebné k vyčerpání zážitku
 • Váš dárkový poukaz

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo dalších požadavků nás prosím kontaktujte.

Velice Vám děkujeme, že jste si zvolili naše stránky ke koupi zážitku.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím konkatkujte prostřednictvím e-mailu radovan@svetradovanek.cz a my Vám odpovíme co nejdříve to bude možné.