Vše o nákupu

Separator

Výměna zážitku ZDARMA

Ano, Váš dárkový poukaz můžete vyměni za jakýkoliv jiný zážiteK z naší nabíkdy ve stejné nebo nižší hodnotě. V případě, že si vyberete zážitek dražší, můžete jej doplatit. Stačí nám napsat na radovan@svetradovanek.cz nebo nám zavolat na naši zákaznickou linku.

Separator

Platnost dárkového poukazu minimálně 12 měsíců

Všechny naše dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců, což znamená, že obdarovaný má 12 měsíců na výběr a prožití zážitku. Přesná platnost dárkového pouzkazu je vždy uvedena v detailu zážitku a následně v rekapitulaci objednávky.

Separator

Mohu vrátit dárkový poukaz?

Ano, dle lhůty stanovené v našich obchodních podmínkách máte právo na odstoupení a vrácení peněz, a to bez udání důvodu.

Separator

Snažíme se nabízet ty nejlepší ceny

Každý zážitek má svou hodnotu. Při stanovování cen se vždy snažíme, aby zážitek vždy vyvážil jeho cenu anebo jej minimálně předčil.

Separator

Prémiová dárková krabička

Jedna z možností zaslání dárkového poukazu je v prémiové dárkové krabičce s krásný designem. Krabička navíc obsahuje fotorámeček, do kterého si po prožití Vašeho zážitků umístíte Vaši fotku, např. jak pilotujete letadlo 🙂

Separator

Dárkový poukaz přímo do Vaší e-mailové schránky

Při výběru odeslání Vašeho dárkového poukazu e-mailem jej obdržíte ihned po dokončení Vaší objednávky (více informací naleznete v obchodních podmínkach).

Separator

Dárkové poukazy odesíláme ve stejný den

Dárkové poukazy i dárkové krabičky odesíláme ve stejný den, kdy je nám připsána Vaše platba. V případě placení platební kartou odesíláme dárkový poukaz ve stejný den.

Separator

7 dní v týdnu, 350 dnů v roce

Pracujeme každý den, 7 dnů v týdnu, 350 dnů v roce. Zákazníkům se snažíme poskytovat tu nejlepší péči.